MÖBLER / Soffor / Soffa 7132629

nr 713 2629

Soffa

Karl Johan-stil, längd: 180, Rottingsits, Björk

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 5 september 2011
kl 19:29:13

Karl Johanstil/Empir